8 дец 12:23

Stalan posao Magistri farmacije

Cerebra Recruiting – Know Needs! – Objavio Cerebra RecruitingGmund, Bayern, Немачка

Opis posla

Agencija Cerebra RecruitingKnow Needs! u kooperaciji sa njemačkom agencijom za posredovanje u zapošljavanju Vianova Service GmbH traži magistre farmacije za rad u struci na području Njemačke.

Ako imate certifikat o znanju njemačkog jezika na B2 nivou i ako ste zainteresovani za rad u Njemačkoj, očekujemo Vašu prijavu. Više informacija možete dobiti na broj telefona 00387 63 818 717 te upitom na mail: info@cerebra.eu

Potrebne kvalifikacije

  • Završen Farmaceutski fakultet
  • Znanje njemačkog jezika (Level B2 prema Common European Framework of References for Languages – CEF)
  • Licencu

Nudimo

  • Neograničen radni ugovor sa 6 mjeseci probnog rada
  • Plaćanje prema tarifnom ugovoru + 13. plata
  • Stambeno riješenje
  • Organizovan interviju sa njemačkim apotekarima
  • Pomoć pri dobijanju njemačke dozvole za rad u struci

Kako se prijaviti

Zainteresovani? Vašu prijavu sa CV-om na njemačkom jeziku možete slati na e-mail info@cerebra.eu a mi ćemo Vas kontaktirati radi daljnje procedure.

Kategorije poslova: Zdravstvo i farmacija. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Nemačka.

1695 ukupno pregleda, 1 danas