23 феб 16:07

Honorarni posao Marketing asistent

Ocean ThinkIT – Objavio thinkitBeograd, Belgrade, [no name], Serbia

Opis posla

OCEAN ThinkIT d.o.o. je IT kompanija koja se bavi pružanjem sveobuhvatne usluge za pravna lica. Od izrade specijalizovanih web aplikacija za različita poslovna rešenja, do dizajniranja i održavanja mreža ThinkIT je svoju reputaciju izgradio radeći na projektima u Srbiji i u inostranstvu.

Tražimo MARKETING ASISTENTA koji bi se pridružio našem brzorastućem timu.

OPIS POSLA

  • Sastanci sa potencijalnim klijentima
  • Pružanje podrške postojećim klijentima
  • Ugovaranje novih poslova
  • Rešavanje problema i prigovora klijenata
  • Administrativni poslovi
  • Priprema izveštaja

USLOVI KOJE KANDIDAT TREBA DA ISPUNI

  • VSS ili student/kinja završnih godina fakulteta
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Dobro poznavanje rada na računaru
  • Veštine prezentacije
  • Znanje engleskog jezika (poznavanja drugih stranih jezika poželjno)
  • Inicijativnost
  • Usmerenost na ciljeve
  • Uverljivost
  • Mogućnost samostalnog i timskog rada

Kako se prijaviti

Biografije slati na posao@thinkit.rs ROK ZA KONKURISANJE: 7.3.2016

Kategorije poslova: Prodaja i marketing. Tipovi posla: Honorarni posao. Tagovi poslova: Beograd. Plata: 20,000 - 40,000.

2196 ukupno pregleda, 1 danas