15 јуна 05:58

Honorarni posao Marketing Menadžer

Marim – Objavio HARMONELOBilo gde

Opis posla

Mesečna primanja i preko 10.000,00 €!

Ukoliko i Vi želite da postanete deo ove fantastične priče, pogledajte sledeći oglas.

HARMONELO Global je češka kompanija, koja Vam pruža šansu da budete svoj gazda uz

finansijsko blagostanje.

Kompanija postoji tek nešto više od 4 godine, tako da svi koji se priključe u fazi razvoja ove

kompanije, mogu da očekuju uspešno poslovanje u veoma kratkom vremenskom

periodu.

Šta možete da očekujete od nas?

       Nudimo proizvode koji su jedinstvene na svetu

       Mogućnost da promenite odnos prema svom zdravlje već od 44,00 €/mes.

       Pokretanje sopstvenog biznisa sa minimalnim iznosom od 88,00 €/mes.

       Besplatna registracija bez obaveze kupovine

       Besplatna registracija kao Certificirani Distributer

       Besplatne edukacije kroz korišćenje HARMONELO akademije

       Mi vršimo kompletanu administraciju Vaših aktivnosti

       Svakodnevna marketing podrška od strane Vašeg mentora

       Ne postoji obaveza prodaje proizvoda, korisnici sami poruöuju proizvode

putem interneta

       HARMONELO poseduje sopstvenu laboratoriju kao i svoje

stručne savetnike

       Svi proizvodi su patentirani u Evropskoj Uniji

       Samostalno planirate Vaše radon vreme

Šta mi očekujemo od Vas?

       Angažovan rad u širenju ideje HARMONELO Global Pokreta

       Brzo postizanje karijernog nivoa Bronze, Silver ili Gold Manager-a

       Potrebna nam je komunikativna osoba koja želi da ostvari svoje snove

       Naravno, Vi ćete uspeti brže, ukoliko imate veliki broj poznanika i prijatelja i

na društvenim mrežama.

       A bilo bi idealno da imate već iskustva u promovisanju zdravstvenih

proizvoda, ali nije obavezno

Šta treba da učinite, kako bi postali deo ove fantastične priče?

Dostavite nam Vaš CV na dole navedenu mejl adresu; i odgovorite na jedno ili

više sledećih pitanja:

       Želim da lično prisustvujem sastanku u HARMONELO centrali u Beograd na

vodi.

       Prisustvovaću 25.06. u 20.00h Zoom Call-u, gde će se priključiti i jedan

Gold Manager iz HARMONELO Global Pokreta

       Želim da budem učesnik besplatne HARMONELO manifestacije u septembru

mesecu sa preko 200 uöesnika. Obavezno me obavestite kada bude poznat

termin. (Napomena: ulaz na manifestaciju je samo moguć za registrovane

članove HARMONELO Global Pokreta).

Pošaljite Vaš CV na mejl: marin.ilic@tcg.rs

Kako se prijaviti

Kategorije poslova: Ekonomija i menadžment. Tipovi posla: Honorarni posao. Posao ističe 19 dana.

5 ukupno pregleda, 1 danas