22 нов 20:16

Honorarni posao Maserka Novi Sad

AveniaCorpBilo gde

Opis posla

Zahtevi:  Maserke sa iskustvom i bez iskustva

Uslovi rada: Obezbeđen smeštaj

Dužnosti: Potrebne devojke-zene sa ili bez iskustva za posao maserke,

Posao je 4h, 5 radnih dana , mlade devojke atraktivnog izgleda 25-35 godina.

Sa iskustvom i bez iskustva. Dodatni uslovi dogovor , plata je na svakih 15 dana.

CV sa slikom (Lice + figura) poslati na popovdejan91@gmail.com

Kako se prijaviti

Zahtevi:  Maserke sa iskustvom i bez iskustva Uslovi rada: Obezbeđen smeštaj Dužnosti: Potrebne devojke-zene sa ili bez iskustva za posao maserke, Posao je 4h, 5 radnih dana , mlade devojke atraktivnog izgleda 25-35 godina. Sa iskustvom i bez iskustva. Dodatni uslovi dogovor , plata je na svakih 15 dana. CV sa slikom (Lice + figura) poslati na popovdejan91@gmail.com

Kategorije poslova: Ugostiteljstvo i turizam. Tipovi posla: Honorarni posao. Plata: 100,000 i preko.

145 ukupno pregleda, 1 danas