23 апр 17:49

Stalan posao Medicinske Sestre i Negovateljice sa iskustvom

Dom Sveti Georgije – Objavio Sveti GeorgijeBilo gde

Opis posla

Poslovna adresa:

Okrugićeva 1, Petrovaradin

Vrsta zaposlenja:

Puna zaposlenost

Zahtevi:  Završena srednja medicinska ili kurs za negovateljicu, poželjno iskustvo..

Uslovi rada: Licencirani dom, vrhunski opremljen sa svim uslovima koji olakšavaju rad.

Radno vreme za negovateljice je 2 dana od 7h-19h pa 2 dana slobodno.

Radno vreme za sestre je dan od 07h-19h, potom noć od 19h-7h pa dva dana slobodno. Plata je redovna, dobija se putni trošak na nivou grada ili markica, 2 obroka danju, jedan noću. Prijava je obavezna.

Dužnosti: Obavljanje nege, pomoć bakama i dekama oko kupanja, presvlačenja, hranjenja, sestre dele terapiju…

Kako se prijaviti

CV-i poslati na info@svetigeorgije.co.rs Kontakt telefon: +381 60 643 56 24; +381 21 643 56 24 https://svetigeorgije.co.rs/

Kategorije poslova: Zdravstvo i farmacija. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Novi Sad и Petrovaradin. Plata: 40,000 - 60,000.

74 ukupno pregleda, 1 danas