2 апр 16:45

Stalan posao Medicinske sestre/tehnicari posao Nemacka

Agencija Protector Bijeljina – Objavio protectorGladenbach, Hessen, Germany

Opis posla

U S L O V I

1. Zivotopis – CV na njemackom jeziku

2. Skolski satovi (satove mora odobriti skola aku ih nemaju)

3. Zvanicni Sertifikat nivo polozenog njemackog jezika , A1 – B1 ( EU ili NO EU )

4. Strucni ispit i praktikum (gdje su ga pravili i koliko sati i iz cega )

Praktikum je samo za one koji imaju SSS sa zavrsenom VSS nije potrebna

. Kad bi mogli poceti sa radom, recimo ( odmah ili nakon dva ili tri mjeseca )

Smjestaj obezbijedjen od poslodavca placa se mjesecno od plate ili u dogovoru sa poslodavcem .

Plate od 1 600 € do 1 800 € bruto plus dotaci kao pomocna medicinska sestra do nostrifikacije skole

Kako se prijaviti

Potrebno 30 medicinskih sestara za posao u Nemackoj, potrazioc FenixK-Beratung Uslovi: Poznavanje Nemackog jezika B1 (sertifikat), srednja medicinska skola , drzavni ispit za drzavljane SRB,BiH,MNE Za EU drzavljane i one koji imaju dvojna drzavljanstva, ne moraju imati prijavu u EU sertifikat Njemackog jezika A1-A2 Prijave putem e-mail-a: protector.ag@gmail.com info tel: +381643063201 VIBER ; +38765637164 direktno Agencija Protector Bijeljina

Kategorije poslova: Zdravstvo i farmacija. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Nemačka. Plata: 100,000 i preko.

1712 ukupno pregleda, 1 danas