Tražite posao? Dobro došli, na pravom ste mestu!
26 окт 16:03

Stalan posao Medicinski radnici – Dubai

Point BCS – Objavio zizaraBilo gde

NAPOMENA: Ovaj posao je istekao i možda više nije aktuelan!

Opis posla

Traže se lekari opšte prakse, Lekari specijalisti, medicinske sestre, medicinski tehničari, fozioterapeuti za rad u Dubaiu. Uslovi su dobro poznavanje engleskog jezika, najmanje 3 godine radnog staža,

starosna granica je do 55 godina (za lekare specijaliste do 60 godina). Opširan CV sa slikom slati na engleskom jeziku. Pored CV-a potrebna dokumentacija (može i naknadno) koja takođe mora biti prevedena na engleski jezik je:

– diploma fakulteta

– diploma specijalizacije za specijaliste

– diploma/ uverenje za drzavni ispit

Uslovi rada: Odlični, radi se u modernim i dobro opremljenim ustanovama. Finansijski uslovi daleko najbolji.

Minimalna plata lekara opšte prakse je 8000 eur a ide i do 15000 eura mesečno.

Minimalna plata lekara specijaliste je 15000 eur a ide i do 30000 eura mesečno.

Minimalna plata za medicinske sestre, medicinske tehničare i fizioterapeute je 2500 eur a ide i do 4500 eura pa i do 5000 mesečno.

Tu su još i dodatne povlastice: većina poslodavaca uz platu daje i dodatak za smeštaj, prevoz….dobijanje emirates kartice koja obezbeđuje razne popuste prilikom plaćanja i kupovine…..na kojem su sve informacije

Kako se prijaviti

Da bi se pokrenuo proces konkurisanja potrebno je za bilo koji posao u Dubaiu položiti test za licencu. Test se može polagati direktno u Dubaiu ili online (svi se odluče za polaganje online pošto je daleko jeftinije). Polaganje online testa se organizuje u Beogradu. Link za prijavu Vam šaljemo kad dobijemo Vaš CV. Povezujemo Vas sa agencijom u Dubaiu. Polaganje licence košta od 500 do 1000 eur (ukoliko želite pomoć za polaganje tako što Vam oni pošalju sva pitanja sa odgovorima koja mogu biti na testu (dobijete oko 400-500 pitanja sa odgovorima od kojih su na testu 80 do 100, dodatno Vas savetuju kako da položite....onda sve ukupno košta 1500 eur) CV opširan na engleskom jeziku poslati na mail: pointbcs1@gmail.com Kada dobijemo Vaš CV mejlom šaljemo link na koji se prijavljujete za polaganje testa za licencu. Posle prijave Vas povezujemo direktno sa agencijom u Dubaiu

Kategorije poslova: Zdravstvo i farmacija. Tipovi posla: Stalan posao. Plata: 100,000 i preko.

50 ukupno pregleda, 1 danas