21 окт 19:07

Stalan posao Menadžer operacija semena i pesticida

Agroglobe doo Novi Sad – Objavio ALEX1982Bilo gde

Opis posla

  • Monitoring i koordinacija logističkih operacija, transport, skladištenje i distribucija semena i pesticida
  • Koordinacija rada magacina semena i pesticida i davanje predloga za poboljšanje
  • Praćenje procesa dorade u doradnom centru (DC) uz periodične odlaske u DC i davanje sugestija za unapređenje
  • Prati dinamiku nabavke semena i pesticida na osnovu dogovorenih planova i komunicira sa dobavljačima
  • Prati lagere i isporuku kupcima

Uslovi:

  • Studije prvog ili drugog stepena (6 ili 7 nivo NOKS-a) biotehničkih, ekonomskih ili drugih vrsta nauka
  • Potrebno znanje višeg nivoa engleskog jezika;
  • Potrebno prethodno radno iskustvo u trajanju od minimum 5 godina na istim ili sličnim poslovima;
  • Vozačka dozvola B kategorije  i posedovanje veštine komunikacije, liderstva i timskog rada.

Konkurs je otvoren do popune pozicije.

Zahvaljujemo se svim kandidatima na interesovanju za rad u našoj kompaniji. Samo kandidati koji prođu uži krug selekcije će biti pozvani na razgovor.

Kako se prijaviti

Prijave slati putem email adrese : hr@agroglobe.rs

Kategorije poslova: Poljoprivreda. Tipovi posla: Stalan posao.

45 ukupno pregleda, 1 danas