30 јуна 14:20

Stalan posao MENADZER PRODAJE

INTERMEX – Objavio intermexBilo gde

Opis posla

MENADZER PRODAJE

Više izvršilaca

Kompanija “INTERMEX” – lider, vodeći brend i Microsoft partner u razvoju pravnih i poslovnih Online i mobilnih sistema i baza podataka sa 25 godina tradicije, poziva Vas da se prijavite za posao:

VRHUNSKOG ONLINE PRAVNOG I POSLOVNOG SOFTVERA – Intermex ONLINE

i ostalih proizvoda

Potrebno je Više izvršilaca za sledeće regione i gradove:

BEOGRAD – Sve opštine

VOJVODINA  – Novi Sad, Subotica, Zrenjanin, Pančevo, Srem, Sombor

SRBIJA – Niš, Leskovac-Vranje, Šabac- Valjevo, Kraljevo-Kruševac, Zaječar-Bor, Užice, Požarevac- Smederevo

Potrebni su – ljudi sa sledećim veštinama i kvalifikacijama:

USLOVI:

– Završen fakultet (pravni ili ekonomski fakultet – imaju prednost, ali ne predstavljaju  obavezan preduslov)

– Iskustvo  od minimum 1 godine u direktnoj prodaji klijentima (B2B), odnosno  terenskoj prodaji

– IT pismenost (MS Office minimum, diploma poželjna)

– Dosadašanji rezultati u prodaji

– Vozačka dozvola i vozilo na raspolaganju (nije potrebno za gradove Beograd, Niš i Novi Sad)

SPOSOBNOSTI:

– Orijentisanost na posao i rezultate

– Motivacione sposobnosti

– Inicijativa i samostalnost u radu

– Odlične komunikacione veštine

OPIS POSLA:

– Redovno obilaženje postojećih i potencijalnih kupaca po spisku dobijenom od poslodavca

– Prezentovanje i prodaja proizvoda kompanije

– Širenje mreže kupaca

– Izveštavanje o rezultatima rada

NUDIMO:

Dinamično radno okruženje osobama koje žele da konstantno unapređuju svoje znanje, da se edukuju u smeru menadžera prodaje u našem timu.

Mogućnost visoke zarade, najviše procente u branši, redovno plaćanje i dobre uslove rada.

Svi kandidati koji ispunjavaju gore navedene uslove i zainteresovani su da postanu deo tima koji pobeđuje, treba da dostave svoj CV elektronskim putem do 14.07.2016.

Samo kandidati koji ispunjavaju uslove i koji prođu u uži izbor će biti kontaktirani.

Obavezno pre konkurisanja, proučite kompanijske sajtove: www.propisi.com
sudskapraksa.com

Kako se prijaviti

Svoje CV šaljite na info@intermex.biz

Kategorije poslova: Prodaja i marketing. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Bor, Kraljevo, Kruševac, Leskovac, Niš, Novi Sad, Pančevo, Požarevac, Šabac, Smederevo, Sombor, Srem, Subotica, Užice, Valjevo, Vranje, Zaječar и Zrenjanin.

3637 ukupno pregleda, 1 danas