10 јула 09:34

Honorarni posao Menadžer prodaje

IWITO doo – Objavio IWITOBilo gde

Opis posla

Zahtevi: Prodaja proizvoda krajnjim korisnicima i širenje distributivne mreže

Uslovi rada: Ne postoji radno vreme niti obaveza dolaska u kancelariju, osim kada je neophodno, radite koliko želite, a zarada se isključivo odnosi na procenat prodatih proizvoda, posao je idealan kao dodatni vid zarade za one koji već rade ili trenutno studiraju. Kompanija snabdeva zaposlene promo materijalom i svim neophodnim materijalom za prodaju

Oblast rada: Stomatološka industrija (isključivo premium stomatološke ordinacije)

Dužnosti: Da se osobe, uključene u mrežu prodaje, pridržavaju etike i standarda poslovanja kompanije. Ostvarivanje novih poslovnih kontakata u cilju pronalaženja klijenata. Slanje nedeljnog izveštaja o broju kontaktiranih pravnih lica koja su potencijalni partneri.

Zarada: Honorar po učinku, dobar procenat od ukupne zarade, visina moguće zarade: neograničena

Veštine i obaveze: Pristojna veština komunikacije sa ljudima, koordiniranje jednim delom mreže prodavaca i širenje mreže prodavaca

Iskustvo: Poželjno iskustvo u oblasti prodaje i rada sa ljudima

Profil kandidata: 18+, pristojan, ozbiljan, motivisan i ambiciozan, koji se pridržava pravila i radne etike, SSS

Radno vreme: Fleksibilno radno vreme koje zaposleni sam sebi određuje, mogućnost dobre zarade

Dobri rezultati će biti dobro nagrađeni!

Kako se prijaviti

Zainteresovani kandidati mogu poslati CV na sledeću email adresu: ivmax@protonmail.com

Kategorije poslova: Prodaja i marketing. Tipovi posla: Honorarni posao. Plata: 40,000 - 60,000.

374 ukupno pregleda, 1 danas