29 авг 16:14

Stalan posao Menadžer prodaje / Komercijalista na terenu

Profipartner – Objavio ProfipartnerBeograd, Serbia

Opis posla

Postanite deo našeg prodajnog tima na poziciji:
Menadžer prodaje / Komercijalista na terenu

Ukoliko znate da prodajete, Vaše mesto je kod nas!

Opis vašeg posla :

-Pronalaženje novih kupaca i održavanje i unapređenje saradnje sa postojećim kupcima.

-Ugovaranje i realizacija prodaje (od predprodajnih aktivnosti do konačne naplate).

-Davanje saveta I pomoć kompanijama u izboru proizvoda koja odgovara njihovim potrebama.

-Izveštavanje o svim aktivnostima i rezultatima.

Uslovi za kandidate:

-Minimum IV stepen stručne spreme

-Prethodno iskustvo u direktnoj prodaji (poželjno)

Potrebne osobine:

-Ambicioznost

-Komunikativnost, pregovaračke sposobnosti i veština prezentovanja

-Timski duh i kooperativnost

Budućem menadžeru prodaje nudimo:

– Odgovornu poziciju

– Mogućnost visoke mesečne zarade – stimulativno nagrađivanje do 20%

– Prijatnu radnu atmosferu

– Mogućnost stalnog zaposlenja
Ukoliko ste zainteresovani i ispunjavate uslove konkursa, molimo Vas da pošaljete Vašu radnu biografiju (CV)
sa fotografijom na e-mail profipartner2002@gmail.com
Svi kandidati će biti obavešteni, a na razgovor će biti pozvani kandidati koji su ušli u uži izbor.

Kategorije poslova: Prodaja i marketing. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Beograd.

1430 ukupno pregleda, 1 danas