14 маја 18:17

Stalan posao MONTER CENTRALNOG GRIJANJA, VODOVODA I VENTILACIJE

ZT-Zgradarska tehnika d.o.o. – Objavio zgradarskatehnikaStuttgart, Baden-Württemberg, Germany

Opis posla

Tvrtrka ZT-Zgradarska tehnika d.o.o. iz Hrvatske sa podružnicom u Njemačkoj ZT-Grebaudetechnik traži samostalne montere centralnog grijanja, vodovoda i ventilacije za rad u Njemackoj.

Satnica se krece od 9-13€ netto, placen stan, placen prijevoz od stana do gradilista i placen prijevoz jednom mjesecno do sjedista tvrtke u Hrvatskoj (mogucnost i putovanja kuci autobusom, sa ukljucenom refundacijom dijela autobusne karte).

Proces dobijanja radne dozvole traje od mjesec do dva mjeseca, te u tom periodu radnik koji se aplicirao za posao nebi smio predati zahtjev za zaposlenje u niti jednoj drugoj tvrci. Nakon dobijanja radne i boravisne dozvole potrebno je minimalno mjesec dana odraditi u Republici Hrvatskoj kako bi se stekli uvjeti za dobijanje A1 potvrde te nakon toga je moguce izaslanje na rad u Njemacku preko nase podruznice.

Kako se prijaviti

Poslati zivotopis na mail zgradarskatehnika@gmail.com

Kategorije poslova: Inostranstvo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Nemačka.

1340 ukupno pregleda, 1 danas