10 сеп 18:42

Stalan posao Monter telekomunikacione opreme – kablovska

Sinergija Plus – Objavio Sinergija PlusBilo gde

Opis posla

Naša osnovna delatnost je izvđenje radova i pružanje usluga SUPERNOVA kablovskog operatera Telekom Srbija Grupe iz domena kablovske televizije, interneta i fiksne telefonije.

Usled povećanja obima posla i širenja SUPERNOVA mreže konkurs je otvoren za energične i ambiciozne sa ili bez radnog iskustva.

Potrebni su: Monter telekomunikacione opreme – kablovska i DTH.

Potrebne kvalifikacije:
III ili IV stepen stručne spreme tehničkog smera (poželjno)
Rad u telekomunikacijama (poželjno)
Iskustvo u radu sa mernim instrumentima i alatima
Vozačka dozvola B kategorije
Rad na visini
Šta očekujemo:
Posvećenost radu, kolegijalnost i profesionalizam
Spremnost na timski rad i angažovanje
Profesionalnu komunikaciju sa korisnicima usluga
Odgovornost prema poslu i kolektivu
Rad na terenu
Kandidatima nudimo:
Siguran i dobro plaćen posao
Stabilnu firmu i produktivno okruženje
Bonus sistem i napredovanje
Pomoć, profesionalnu obuku, podršku i edukaciju

Kako se prijaviti

Prijave sa radnom biografijom slati na hr@sinergija.co.rs

Kategorije poslova: Ostalo. Tipovi posla: Stalan posao.

516 ukupno pregleda, 1 danas