20 јула 15:38

Stalan posao Negovateljice i negovatelji 24 sata

Hoffman Verein – Objavio AleksijevicBilo gde

Opis posla

Zahtevi: Nega o nasim klijentima u njihovoj kuci/stanu.

Tamo ste 24 sata, mozete ostati izmedju 2 nedelje i mesec dana.

Vodite racuna o tome da njihov zivotni prostor uvek bude cist, da vodite dokumentaciju o nezi klijenta, kome ste dodeljeni i naravno da im pomognete kad god im je potrebna Vasa pomoc.

Uslovi rada: Pasos ili viza jedne od drzava koje su clanica Evropske Unije.

Znanje nemackog jezika (minimum A1).

Diploma koja Vam omogucava rad u oblasti negovateljstva.

SV na nemackom jeziku sa slikom i brojem telefona.

Dužnosti: Mi smo duzni da Vam prondjemo klijenta.

Nasi klijenti su vecinom u Becu i okolini.

Bicete legalno prijavljeni u Austriji i imacete zdravstveno osiguranje.

Kategorije poslova: Zdravstvo i farmacija. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Austrija и Beč. Plata: 100,000 i preko.

337 ukupno pregleda, 1 danas