12 маја 18:35

Stalan posao Negovateljice za Irsku

Gregorianah Consulting & Recruitment – Objavio vladoBilo gde

Opis posla

Za našeg klijenta iz Irske, potražujemo negovateljice sa minimum godinu dana iskustva.

Uslovi:

-EU dokumenti

-25+ godina starosti

-nepušač

-poželjna vozačka dozvola

-kuvanje, briga o kući generalno, pomoć oko higijene…

-neko ko je voljan da ostane minimum 6 meseci

-poznavanje Engleskog jezika

Plata se zasniva na broju radnih sati. Minimum je 1600-1800 EUR neto (u zavisnosti od iskustva) sa 35 radnih sati nedeljno. Takodje, zavisi i da li negovateljica brine o jednoj osobi ili paru.

Smeštaj je u kući sa osobom o kojoj se brine, gde je obezbedjena zasebna soba sa wi-fi konekcijom, naknadom za hranu i ne plaćaju se računi.

Treninzi će takodje biti obezbedjen

Kako se prijaviti

+381 62 830 10 58 e-mail jobs@gregorianah.com

Kategorije poslova: Briga o starima i deci, kuće. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Irska. Plata: 100,000 i preko.

73 ukupno pregleda, 1 danas