12 сеп 07:21

Freelance-posao po projektu Operater call centra sa znanjem švedskog jezika

Galex salesBilo gde

Opis posla

Mi smo firma u usponu koja sarađuje sa drugom uspešnom firmom iz Švedske, Model House fotostudio i Stockholm. Za njih vršimo uslugu zakazivanja termina za porodična fotografisanja. Uslovi za buduće kandidate: dobro znanje švedskog jezika je obavezno, kao i posedovanje dobre internet konekcije, kompjutera i slusalica, pošto se posao obavlja od kuće. Radno vreme nije fiksno,a plaća se po učinku 25 evra po zakazanom i održanom terminu. Minimum je 10 takvih termina mesečno. Ovo je odličan dodatni posao za studente, ali i za sve one koji znaju švedski jezik a žele dodatnu zaradu.

Kako se prijaviti

Kandidati mogu da šalju svoje biografije na mail aleksandrajevic@yahoo.com

Kategorije poslova: Prodaja i marketing. Tipovi posla: Freelance-posao po projektu. Plata: 20,000 - 40,000.

1497 ukupno pregleda, 1 danas