17 јуна 18:36

Stalan posao Operater na CNC mašini

Termoprodukt RS-1 doo – Objavio termoproBilo gde

Opis posla

Preduzeću Termoprodukt RS-1 DOO iz Sremske Mitrovice   koje se bavi proizvodnjom cevnih obujmnica od kamene vune, lamelnih prostirki, limenih cevnih razvoda, cevnih nosača potrebne su stručne, profesionalne i odgovorne osobe za poziciju:

Operater na CNC mašini ( za proizvode od kamene vune )

Uslovi:

  • tehnička škola prednost mašinskog smera (ili poznavanje rada na CNC mašinama)
  • Poznavanje rada na računaru
  • Poznavanje engleskog jezika ( poželjno )
  • Spremnost za rad u timu
  • Tačnost, preciznost i odgovornost u radu.
  • Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju biografiju mogu proslediti elektronskim putem na e-mail: termoproduktrs1@mts.rs ili CV predati na adresi: Marka Aurelija 50, 22000 Sremska Mitrovica

Kategorije poslova: Arhitektura i građevinarstvo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Sremska Mitrovica.

165 ukupno pregleda, 1 danas