15 јуна 17:55

Stalan posao Operater na mašini u proizvodnji

Friendly HR – Objavio Friendly HRBilo gde

Opis posla

Šta ćeš raditi?

  • Podešavanje i praćenje rada mašine
  • Korigovanje parametara u cilju dobijanja ispravnog poluproizvoda i proizvoda
  • Upravljanje i praćenje rada pomoćnih operatera
  • Kontrolisanje izgleda i ispravnosti repromaterijala, rada mernih instrumenata i opsluživanje mašina sirovinom
  • Kontrolisanje kvaliteta poluproizvoda i finalnog proizvoda
  • Otklanjanjanje manjih kvarova na liniji i učestvovanje u planskom održavanju

Kakvi su uslovi rada?

  • Radno vreme od 8h, 5 dana nedeljno
  • Rad je organizovan u 3 smene
  • Obezbeđen prevoz do posla

Šta možeš da očekuješ?

  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Privatno zdravstveno osiguranje
  • Plaćeno odsustvo
  • Bonuse na već definisanu platu
  • Rad uz mentorstvo
  • Mogućnost napredovanja na poziciju višeg nivoa operatera ili druge otvorene pozicije u fabrici
  • Životno osiguranje prema definisanoj politici
  • Plaćen prekovremeni rad

Šta se od tebe očekuje?

  • Srednja stručna sprema
  • Prethodno radno iskustvo rukovođenja mašinom ili proizvodnom linijom
  • Tehnička pismenost i poznavanje rada na računaru

Lokacija rada: Surčin

Kako se prijaviti

Ukoliko ste zainteresovani, možete se prijaviti putem sledećeg linka: https://poslovi.friendlyhr.rs/jobs/2562324-operater-na-masini-u-proizvodnji

Kategorije poslova: Ostalo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Surčin. Posao ističe Endless.

91 ukupno pregleda, 1 danas