15 маја 20:37

Stalan posao Operater na uplatnom mestu

oktagonbet – Objavio oktagonbetBilo gde

Opis posla

Kako se prijaviti

Oktagonbet je nova kompanija na tržištu sportskih kladionica, osnovana sa ciljem da unese revoluciju u način poslovanja i pružanja usluga svojim klijentima. U sklopu nasih sportskih kladionica nalazi se i kazino sa najsavremenijim slot aparatima u Srbiji. Potreban nam je OPERATER NA UPLATNOM MESTU.   Oktagon Vam nudi: - stimulativna primanja i mogućnost ostvarivanja bonusa -odličnu timsku saradnju -jasno definisane dužnosti i ciljeve   Od Vas očekujemo: - prijem uplata, izdavanje i isplaćivanje tiketa -uključivanje aparata i isplata dobitaka -odličnu komunikaciju sa igračima i davanje svih potrebnih informacija vezanih za usluge, rezultate, način i uslove igre - usluživanje pića -osnovno održavanje urednosti radnog prostora   Ukoliko želite da gradite Vasu karijeru sa nasim brendom, prijavite se na kladionicaoktagon@gmail.com

Kategorije poslova: Ugostiteljstvo i turizam. Tipovi posla: Stalan posao.

22 ukupno pregleda, 1 danas