23 окт 19:10

Stalan posao OPERATER u Call centru

Woolline doo – Objavio tamara1110Bilo gde

Opis posla

Opis posla:

  • Komunikacija sa korisnicima usluga;
  • Informisanje korisnika o uslugama,
  • Održavanje dobrih poslovnih odnosa sa postojećim korisnicima
  • Pozivanje klijenata i zakazivanje dolaska.

Uslovi za kandidate:

  • Srednja stručna sprema

Nudimo vam:

  • Rad u dinamičnom i prijatnom okruženju;
  • Plata 35000+bonusi
  • Priliku za usavršavanje i razvoj;
  • Dinamičan i odgovoran posao uz odlične radne uslove i atmosferu;
  • Mogućnosti za razvoj i napredovanje;

Profil kandidata

  • Poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima;
  • Izražene komunikacione i pregovaračke sposobnosti;
  • Energičnost i usmerenost na postizanje zadatih ciljeva;
  • Profesionalan stav, disciplina i dobra organizovanost;
  • Proaktivnost i timski duh

Vasu prijavu i CV mozete poslati na tamara.woolline@gmail.com

Kako se prijaviti

Vasu prijavu i CV mozete poslati na mail tamara.woolline@gmail.com

Kategorije poslova: Prodaja i marketing. Tipovi posla: Stalan posao. Plata: 40,000 - 60,000.

526 ukupno pregleda, 1 danas