29 дец 12:11

Stalan posao Operater za rad u Callcenter-u

Rovado Vision DOO – Objavio rovadoposaoЈагодина, Србија

Opis posla

Multinacionalnoj kompaniji koja širi svoju delatnost i uvodi potpuno nove trendove u oblasti IP televizije

Potrebni

OPERATERI ZA RAD U CALLCENTER-u

u Jagodini

Uslovi:

* Minimum srednja stručna sprema

* Poznavanje rada na računaru (Word, Excel, mail, Skype, Internet pretraživanje)

* Neophodno znanje engleskog jezika

* Poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima

* Poznavanje veština prodaje

* Komunikativna, ljubazna osoba, fokusirana na postizanje ciljeva

* Spremnost za timski rad

Odgovornosti:

  • Prijem telefonskih poziva
  • Pružanje svih vrsta informacija korisnicima koje se tiču usluga, servisa, promocija, zaduženja i procedura
  • Obrada korisničkih zahteva
  • Poslovi u vezi sa naplatom usluga

Šta nudimo:

  • Zahtevno, ali dinamično radno okruženje
  • Višestruke izazove i mogućnosti razvoja
  • Jedinstven duh, energiju i zabavu
  • I jos mnogo toga

Kako se prijaviti

Ukoliko želite da postanete deo naseg tima, a spremni ste da karijeru gradite u dinamičnom i inspirativnom okruženju uz stimulativnu zaradu, prijavu sa biografijom ( CV ) posaljite na email :

zaposlenje@rovadovision.com

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Kategorije poslova: Prodaja i marketing. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Jagodina.

2200 ukupno pregleda, 1 danas