18 авг 13:13

Stalan posao OPERATERI U CALLCENTER-u

ROVADO VISION DOO – Objavio rovadoposaoЈагодина, Србија

Opis posla

Multinacionalnoj kompaniji koja širi svoju delatnost i uvodi potpuno nove trendove u oblasti IP televizije

Potrebni

OPERATERI ZA RAD U CALLCENTER-u

u Jagodini

Uslovi:

* Minimum srednja stručna sprema

* Poznavanje rada na računaru (Word, Excel, mail, Skype, Internet pretraživanje)

* Neophodno znanje engleskog jezika

* Poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima

* Poznavanje veština prodaje

* Komunikativna, ljubazna osoba, fokusirana na postizanje ciljeva

* Spremnost za timski rad

Kako se prijaviti

Ukoliko želite da postanete deo naseg tima, a spremni ste da karijeru gradite u dinamičnom i inspirativnom okruženju uz stimulativnu zaradu, prijavu sa biografijom ( CV ) posaljite na email :

zaposlenje@rovadovision.com

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Kategorije poslova: Informacione tehnologije. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Jagodina.

1448 ukupno pregleda, 1 danas