5 феб 20:13

Stalan posao Pisac Sadrzaja / Content Writer

IVTAS DOO – Objavio ivtasdooBilo gde

Opis posla

IVTAS DOO sa matičnim sedištem u San Dijegu, Kalifornija – Sjedinjene Američke Drzave. Mi pružamo usluge IT servisa I partneri smo sa liderima u našoj industriji kao što je Google, Microsoft, Dell, Lenovo, Cisco, Bitdefender I VMWare. “IVTAS DOO” – Kraljevo raspisuje konkurs za sledeću poziciju:
Pisac Sadržaja / Content Writer
Kraljevo
 Uslovi:
·      Visoka stručna sprema (prednost Engleski I Novinarstvo)
·      Odlično znanje engleskog jezika (govor, pisanje I citanje)
·      Istraživačke sposobnosti putem interneta I pisanje sadržaja visokog kvaliteta na nedeljnom nivou
·      Rad na računaru (Microsoft Word, Internet)
·      Uredan, disciplinovan I ažuran pristup podacima
·      Timski orijentisan sa jasnom komunikacijom
·      Volite da učite, čitate I pišete
·      Orijentisani ste rezultatima
 Opis posla:
·      30-dnevni trening – upoznavanje  tehnologijama I alatima (plaćen trening uz Ugovor o Radu)
·      Istraživanje I priprema sadržaja prema smernicama
·      Kreiranje privlačnog sadrzaja u skladu sa SEO smernicama za različite industrije
·      Raportiranje vodji tima
·      Radno vreme od 8h-16h
 Beneficije:
·      Mogućnost da ostvarite karijeru u perspektivnoj IT kompaniji
·      Rad u kompaniji koja se 12 godina bavi IT-jem I internet marketingom
·      Izazovi I konstantno usavršavanje
·      Plaćena online video tutorial biblioteka
·      Pozitivna radna atmosfera I okruženje
·      Korišćenje najnovijih tehnologija
·      Timski duh
·      Poslovna biblioteka
·      Soba za relaksaciju (Kablovska televizija I Sony PlayStation 4)
·      Osveženje (kafa, espreso, topli napici I sokovi)
·      Poslovni laptop sa minimum i5/i7 (quad-core) I SSD-om
·      Centralna lokacija sa pogledom na reku
·      Mogućnost plaćenog smestaja ako zadovoljavate uslove I niste iz Kraljeva

Kako se prijaviti

Ukoliko ispunjavate navedene uslove, pošaljite biografiju i motivaciono pismo na hr@ivtas.rs ili na stranici http://ivtas.rs/careers/content-writer

Kategorije poslova: Informacione tehnologije. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Kraljevo. Plata: 20,000 - 40,000.

1204 ukupno pregleda, 1 danas