15 јуна 17:49

Stalan posao Plastičar/tehničar

Friendly HR – Objavio Friendly HRBilo gde

Opis posla

Friendly klijentu su potrebni: Radnik u proizvodnji – Plastičar/Tehničar

Opis posla:

    • Priprema modela od stakloplastike
    • Izlivanje čamaca i brodske opreme od stakloplastike, karbona i slični materijala
    • Izlivanje trupova nadgrađa i delova jahte i luksuznih plovila
    • Izrada brodova i pripadajućih delova od kompozitnih materijala
    • Briga o alatu i radionici

Uslovi:

  • Stalan radni odnos
  • Puno radno vreme
  • Obuka za pomenute delatnosti
  • Plaćen prekovremeni rad
  • 07:00 – 15:30, svaka druga subota radna

Potrebne kvalifikacije:

  • III ili IV stepen stručne spreme
  • Iskustvo u obavljanju istih ili sličnih poslova
  • Veština koordinacije i samostalnost u radu

Lokacija: Batajnica, Beograd

Plata: 70.000 – 120.000 dinara

Kako se prijaviti

Prijave slati na poslovi@friendlyhr.rs ili pozvati na broj telefona: 0611979302

Kategorije poslova: Ostalo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Batajnica и Beograd. Plata: 80,000 - 100,000.

70 ukupno pregleda, 1 danas