4 феб 02:45

Stalan posao POMOĆNI RADNIK ANTIKOROZIVNE ZAŠTITE – SAČMAR

TATRAVAGONKA BRATSTVO DOO – Objavio TVBBilo gde

Opis posla

Izvodi radove sačmarenja metala tj. delova – pozicija u mašini za sačmarenje. Mehaničko skidanje nečistoća čeličnom sačmom, čišćenje površina pre nanošenja sistema premaza, tehnološki obavlja rad opsluživanja sistema protočne sačmare poštujući proceduru puštanja iste u rad.

Uslovi:

  • Školska sprema: II – III stepena školske spreme odgovarajuće struke (bravarsko mašinske)
  • Sposobnost rada na visini
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima prednost

Tačnost i preciznost u poslu, urednost i pedantnost u radu, te spremnost na stalno usavršavanje.

Kako se prijaviti

Ako ispunjavate uslove i smatrate da biste svojim znanjem doprineli daljem razvoju poslovanja naše kompanije, molimo da prijavu pošaljete elektronskim putem na mail: posao@tvbratstvo.rs ili nas pozovite na broj tel.065/962 33 13

Kategorije poslova: Ostalo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Subotica.

381 ukupno pregleda, 1 danas