23 сеп 18:04

Stalan posao Pomoćnik montera telekomunikacione opreme

Sinergija plus – Objavio Sinergija PlusBilo gde

Opis posla

Naša osnovna delatnost je izvođenje radova i pružanje usluga Telekom Srbija Grupe (Mts, Msat, Supernova). iz domena kablovske televizije, interneta i fiksne telefonije.

Usled povećanja obima posla i širenja mreže konkurs je otvoren za energične i ambiciozne sa ili bez radnog iskustva.

Potrebne kvalifikacije:

Najmanje III stepen stručne spreme

Vozačka dozvola B kategorije

Šta očekujemo:

Posvećenost radu, kolegijalnost i profesionalizam

Spremnost na timski rad i angažovanje

Profesionalnu komunikaciju sa korisnicima usluga

Odgovornost prema poslu i kolektivu

Rad na terenu

Kandidatima nudimo:

Siguran i dobro plaćen posao

Stabilnu firmu i produktivno okruženje

Mogućnost napredovanja na poziciju glavnog tehničara-montera

Pomoć, profesionalnu obuku, podršku i edukaciju

Mogućnost zarade 30000-35000

Priave sa radnom biografijom slati na hr@sinergija. co. rs

Kako se prijaviti

Kategorije poslova: Elektrotehnika i mašinstvo. Tipovi posla: Stalan posao.

216 ukupno pregleda, 1 danas