1 сеп 05:55

Stalan posao Pomoćnik montera telekomunikacione opreme

Sinergija plus – Objavio Sinergija PlusBilo gde

Opis posla

Usled povećanja obima posla i širenja mreže našem timu su potrebni ambiciozni kandidati koji bi se kroz aktivan rad obučili za pozicije tehničara telekomunikacione opreme za optičku i koaksijalnu mrežu.

Obezbeđena je kompletna logistička i profesionalna podrška od strane vođa ekipa i ostalih kolega, sva potrebna oprema i alat za rad, kao i službena vozila adekvatna zahtevima posla.

Potrebne kvalifikacije:

Najmanje III stepen stručne spreme

Vozačka dozvola B kategorije

Šta očekujemo:

Posvećenost radu, kolegijalnost i profesionalizam

Spremnost na timski rad i angažovanje

Profesionalnu komunikaciju sa korisnicima usluga

Odgovornost prema poslu i kolektivu

Rad na terenu

Kandidatima nudimo:

Siguran i dobro plaćen posao

Stabilnu firmu i produktivno okruženje

Mogućnost napredovanja na poziciju glavnog tehničara-montera

Pomoć, profesionalnu obuku, podršku i edukaciju

Početna zarada 44000

Prijave sa radnom biografijom slati na hr@sinergija.co. rs

http: //www. sinergijaplus. rs/

Kako se prijaviti

Prijave sa radnom biografijom slati na hr@sinergija.co rs

Kategorije poslova: Elektrotehnika i mašinstvo. Tipovi posla: Stalan posao. Plata: 40,000 - 60,000.

126 ukupno pregleda, 1 danas