29 нов 18:12

Honorarni posao Posao hostese i promoterke

Hostese i promoterke – Objavio Zeljko PetrovicБеоград, Војводина, Србија

Opis posla

Postani deo našeg tima!
Hostese i Promoterke je marketinška agencija, osnovana 2012. godine u Beogradu. Osnovna delatnost agencije je pružanje podrške promotivnim aktivnostima putem profesionalnog tima promoterki. Organizujemo događaje kao što su: kongresi, koncerti, prijemi, proslave, sajmovi, otvaranje klubova, izložbe, reklame, štampa, televizija, auto-moto susreti, sportski i drugi događaji.
Radi proširenja obima posla, tražimo devojke koje bi se bavile poslom hostese i promoterke. Omogućavamo Vam sigurnu zaradu i pristojne uslove rada.

Kako se prijaviti

Ukoliko želite da aplicirate za posao hostese ili promoterke, molimo Vas popunite on-line prijavu na sajtu hostese-promoterke.com Očekujemo Vaše prijave!

Kategorije poslova: Ostalo. Tipovi posla: Honorarni posao. Tagovi poslova: Beograd.

1814 ukupno pregleda, 1 danas