1 дец 18:07

Stalan posao Posao Hotelijerstvo i Ugostiteljstvo

Gregorianah Consulting & Recruitment – Objavio vladoBilo gde

Opis posla

Za našeg klijenta, renomirani hotel iz Rijada, Saudijska Arabija, potražujemo kandidate za sledeće pozicije:
-Waiter/Waitress 1000 -1100 USD
-Head waiter/Supervisor 1200 – 1600 USD
-Hostess 1000 – 1200 USD
-Ass. Restaurant Manager 1700 – 2500 USD
-Executive chef 5000 – 6500 USD
-Executive group chef 8000 – 9500 USD
* Navedena je basic zarada. Na svakoj poziciji vas sleduje i bakšiš.
USLOVI:
• Poznavanje engleskog jezika
• Prethodno radno iskustvo minimum 1-2 godine
KOMPANIJA NUDI:
• TIPS
• Smeštaj
• Avionska karta
• Obroke u toku smene
CV na engleskom jeziku slati na jobs@gregorianah.com sa naznakom pozicije na koju konkurišete.

Kako se prijaviti

na  jobs@gregorianah.com

Kategorije poslova: Inostranstvo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Saudijska Arabija. Plata: 100,000 i preko.

106 ukupno pregleda, 1 danas