12 авг 06:09

Stalan posao Posao u Dubaiu

Gregorianah Consulting & Recruitment – Objavio vladoBilo gde

Opis posla

Želiš da budeš deo jednog od najluksuznijih hotelskih brendova na svetu? Prijavi se na recruitment event koji organizujemo u Beogradu 22.8.2023. na kom će prisustvovati predstavnici kompanije One&Only One Za’abeel Dubai i vršiti direktne intervjue sa zainteresovanim kandidatima.

Uslovi:

– dobro poznavanje engleskog jezika
– prethodno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama

Kompanija obezbeđuje:

-mesečnu zaradu koja se sastoji od osnovne mesečne plate, service charge i tips

-besplatan smeštaj i tri dnevna obroka

-transport od smeštaja do posla

-pokrivene sve troškove u procesu zaposlenja (avionska karta, viza, medical)

Početak rada je planiran u septembru/oktobru 2023. godine.

Na event će biti pozvani isključivo kandidati koji ispunjavaju sve uslove.

Način apliciranja: Pošaljite svoj CV na engleskom jeziku elektronskim putem. Poželjno je da CV bude sa fotografijom

Viber / WhatsApp kontakt: +381 61 628 44 93 ili +381 62 830 10 58

Kako se prijaviti

Način apliciranja: Pošaljite svoj CV na engleskom jeziku elektronskim putem. Poželjno je da CV bude sa fotografijom Viber / WhatsApp kontakt: +381 61 628 44 93 ili +381 62 830 10 58

Kategorije poslova: Ugostiteljstvo i turizam. Tipovi posla: Stalan posao. Plata: 100,000 i preko.

52 ukupno pregleda, 1 danas