28 јан 06:14

Stalan posao Posao u inostranstvu za negovateljice

Gregorianah Osijek – Objavio vladoBilo gde

Opis posla

❗️❗️❗️POTREBNA NEGOVATELJICA ❗️❗️❗️
Početak rada: 09. 2. 2023 ???
Dužina rada: Najmanje 6 nedelja pa naviše, uz dogovor sa negovateljicom.
Mesto rada: Pforzheim 75181
Uslovi: Jako dobro znanje Nemačkog jezika i EU papiri
Pacijentkinja živi sama ??
Neguje se pacijentkinja, starosne dobi 87g. Pacijentkinja, slomila kuk, oko dosta stvari joj je potrebna pomoć. Kupanja, oblačenja, llične higijene, itd. Noću se budi jednom?
Zadaci na dnevnom nivou su: Održavanje prostorija, pripremanje obroka, održavanje higijene odeće i lične higijene pacijenta. ???
? PRIJAVE I APLIKACIJU ZA POSAO možete obaviti svakog radnog dana 08-16h na:
☎️+381 62 928 9300 ( redovni pozivi ili Viber)
☎️+381 66 546 8114 (redovni pozivi ili WhatsApp)
☎️+385 97 637 5935 (poziv, Vibera ili WhatsApp)
? gregorianahconsalting@gmail.com
? ŠTA NUDIMO:
1. Podrška 24/7 za sve zaposlene, čak i na probni radu!✅
2. Putna i zdravstvena osiguranja!??
3. Socijalno i penziono osiguranje za stalne zaposlene!?
4. Bonusi za praznike! ??
5. Bonusi za rodjendan!??
6. Plaćene godišnje odmore za stalne zaposlene!?‍♂️??
7. Bonusi za preporuku prijateljima!??
8. Viber grupa za savete i zabavu!??
Jednokratna ,,članarina“ agencije koja pokriva celu godinu rada bez dodatnih troškova i naplate.
POSTANITE DEO TIMA SA KOJIM ĆETE NAPREDOVATI, RADITE SA ONIMA KOJI CENE VAS I VAŠ TRUD???

Kako se prijaviti

Kategorije poslova: Briga o starima i deci, kuće. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Nemačka. Plata: 100,000 i preko.

110 ukupno pregleda, 1 danas