10 феб 18:23

Stalan posao Posao u Nemačkoj

DT Building Constructions DOO – Objavio TuticBilo gde

Opis posla

Tražimo radnike za rad u Nemačkoj u građevini za sve vrste unutrašnje i spoljne poslove, za visoku i niskogradnju, završne poslove,za behaton i kaldrma,tesara i zidara,keramičara,armirača itd.Redovna prijava i zdravstveno osiguranje, prevoz i smeštaj obezbeđen. Znanje nemačkog jezika nije potreban, EU pasoš nije potreban, može sa srpskim pasošem. Očekujemo odgovornost i samostalnost u vaš rad.

Kako se prijaviti

DT-Buildung & Constructions D.o.o. Tel: +38169 4833 333 Pon-Pet: 8:00 - 16:00 Ovde šaljite vašu prijavu i CV. Email: info@dt-building-construction.com O nama:http://dt-building-constructions.com/

Kategorije poslova: Arhitektura i građevinarstvo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Nemačka. Plata: 100,000 i preko.

1052 ukupno pregleda, 1 danas