14 јула 15:43

Privremen posao Poslastičar/ka

Anropa Consultancy – Objavio Anropa ConsultancyBilo gde

Opis posla

Za klijenta u Istri, Anropa Consultancy traži Poslastičara ili Poslastičarku za poslove pravljenja sladoleda.

Uslovi:
– Poznavanje rada u poslastičarstvu
– Poznavanje vrsta i ukusa sladoleda
– Ljubaznost, komunikativnost i odgovornost
– Urednost, pedantnost, tačnost
– Sklonost timskom radu

Jezici: Poželjno znati neki strani jezik

Šta nudimo:
– Mogućnost za dokazivanje u dinamičnoj radnoj sredini
– Rad u mladom podsticajnom timu
– Prijatna radna atmosfera
– Smeštaj i hrana osigurani

Kako se prijaviti

Ukoliko ste zainteresovani, pošaljite kratak CV na info@anropa.net. Za više informacija možete pozvati broj telefona +38162397006.

Kategorije poslova: Ugostiteljstvo i turizam. Tipovi posla: Privremen posao.

601 ukupno pregleda, 1 danas