7 нов 19:01

Stalan posao POSLOVNI KONSULTANT ZA KNJIGOVODSTVO

Akord Softver d.o.o. – Objavio BiljanaSredicNovi Sad, Vojvodina, Serbia

Opis posla

IT preduzeće Akord Softver d.o.o. iz Novog Sada raspisuje konkurs za prijem u radni odnos stručnjaka na poziciji:

POSLOVNI KONSULTANT ZA KNJIGOVODSTVO

Uslovi:

  • Visoka stručna sprema stečena na studijama ekonomskog usmerenja
  • Napredno poznavanje računovodstvenih tehnika
  • Dobro poznavanje rada na računaru
  • Napredno poznavanje MS Excel-a
  • Poželjno prethodno iskustvo u komercijalnim poslovima
  • Poželjno iskustvo u radu sa kasama i fiskalnim štampačima
  • Napredno znanje engleskog jezika
  • Visoko razvijene analitičke i komunikacione sposobnosti

Zadaci radnog mesta:

  • Analiza poslovnih procesa klijenata i predlaganje rešenja za implementaciju poslovnog softvera
  • Implementacija poslovnog softvera kod korisnika
  • Osnovna obuka korisnika za rad u programu i podrška u periodu aktivnog korišćenja
  • Učešće u prodajnim aktivnostima kompanije

Nudimo:

  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Obuku za rad u oblasti poslovnog konsaltinga
  • Rad sa najsavremenijim poslovnim softverskim rešenjima
  • Mogućnost napredovanja u skladu sa postignutim rezultatima
  • Stalno zaposlenje

Rok za konkurisanje: 15.11.2017.

Kako se prijaviti

Prijave slati na mail adresu: office@akord.rs Biće kontaktirani kandidati koji zadovoljavaju navedene uslove.

Kategorije poslova: Informacione tehnologije. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Novi Sad.

1120 ukupno pregleda, 1 danas