20 јуна 17:52

Stalan posao Postani SEO Expert

NBG CREATOR – Objavio nbgcreatorBilo gde

Opis posla

Postani SEO Expert

Da li svakodnevno koristite intetrnet? Da li ste se ikada zapitali kako i po kojim kriterijumima Vam se pojavljuju rezultati u pretragama na internetu?

U potrazi smo za mladom vrednom osobom gladnom znanja. Nudimo praktičnu obuku, sa mogućnošću zapošljavanja i napredovanja. Rad od kuće, fleksibilno radno vreme.

Uslovi:

  • Visok nivo pismenosti
  • Veštine logičkog i analitičkog razmišljanja
  • Smirena osoba, visok nivo koncentracije
  • Sposobnost za samostalan rad i rad u timu
  • Komunikativnost i sposobnost slušanja drugog
  • Engleski jezik (čitanje i pisanje)

Poželjno:

  • Iskustvo u administriranju sajtova
  • Rad u nekom od programa za obradu fotografija

Praksa traje 3 meseca – radnim danaima po 4 časa dnevno.

Nakon prakse ponuda za stalni radni odnos.

Rad od kuće i fleksibilno radno vreme.

Kako se prijaviti

Molim Vas da se prijavite na mejl posao@nbgteam.com tako što ćete poslati Vaš CV i propratno pismo. Hvala.

Kategorije poslova: Informacione tehnologije. Tipovi posla: Stalan posao.

348 ukupno pregleda, 1 danas