6 маја 17:15

Stalan posao Potreban administrativni radnik za rad u prijatnom okruženju

DOBRA CENA DOO – Objavio DOBRACENABilo gde

Opis posla

Potreban administrativni radnik za rad u prijatnom okruženju,
po ustaljenom sistemu rada.

Detaljan opis oglasa

Unos podataka u računar:

dnevno ažuriranje podataka u postojećim programima privrednog društva,
dnevna obrada izveštaja i unos podataka
dnevni unos podataka u excel tabele i izrada izveštaja za potrebe menadžmenta.

Rad na društvenim mrežama

Aktovnosti po unapred udtvrdjenom sistemu.

Uslovi:

završena srednja škola
informatička pismenost
poznavanje rada u EXCEL-u
prednost poznavanje rada u Photoshop-u ili sličnim programima

Poželjne osobine:

strpljivost
komunikativnost
organizovanost
dinamičnost
snalažljivost
kolegijalnost i timska nastrojenost

Prijavite se slanjem CV-a na E-mail: djordje.markovic@dobracena.rs

Kako se prijaviti

Kategorije poslova: Prodaja i marketing. Tipovi posla: Stalan posao. Plata: 20,000 - 40,000.

588 ukupno pregleda, 1 danas