23 окт 17:45

Stalan posao Potreban Veterinar

Makroprogres – Objavio MakroprogresBilo gde

Opis posla

Uslovi rada i ostali uslovi:

  • Aktivan vozač B kategorije
  • Poznavanje rada na računaru (email, word, excel)
  • Stručni ispit i licenca za veterinara
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Radno iskustvo u prodaji lekova za upotrebu u veterini
  • Rad na neodređeno vreme

Opis posla:

Potrebna je dobra komunikacija sa ljudima – kolegama iz struke, sa sledećim opisom aktivnosti i zaduženja:

  • Obrada domaćeg tržišta
  • Pronalaženje novih kupaca
  • Priprema i učestvovanje na seminarima
  • Učestvovanje u kreiranju i praćenje marketinških aktivnosti, sprovođenje posebnih akcija i pogodnosti prodaje
  • Održavanje komunikacije sa postojećim kupcima, usaglašavanje porudžbina i sačinjavanje trebovanja, praćenje plaćanja i isporuka
  • Učestvovanje u definisanju godišnjih i periodičnih ciljeva, planiranja nabavki i prodaja
  • Izrada i praćenje planova
  • Posao je kancelarijsko-terenski

Zahtevni nivo kvalifikacija:

  • Fakultet – VII1 stepen (4-6 godine)

Radno iskustvo:

  • Više od 6 godina

Vrsta radnog odnosa

  • Neodređeno

Kako se prijaviti

molimo posaljite CV na email adresu: makroprogres@sbb.rs ili se javite telefonom na: 011 2391857 060 3056231

Kategorije poslova: Zdravstvo i farmacija. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Beograd.

628 ukupno pregleda, 1 danas