Tražite posao? Dobro došli, na pravom ste mestu!
22 мар 19:45

Stalan posao Potrebna devojka

Djina Kockar – Objavio djinakockarBeograd, Belgrade, Vojvodina, Serbia

NAPOMENA: Ovaj posao je istekao i možda više nije aktuelan!

Opis posla

Potrebna mlada,atraktivna,ambiciozna devojka za rad u klubu u Beogradu. Iskustvo nije nephodno,postoji obuka. Za devojku  koja nema svoj smestaj,ili je iz unutrasnjosti,smestaj je obezbedjen. Radno vreme je fleksibilno I zavisi od obaveza devojke. Sve je stvar dogovora,samo je bitna volja i zelja za radom. Uslovi su odlicni,isplata je dnevna I zavisi koliko devojka zeli da radi I napreduje.

Devojke koje su zainteresovane,mogu da se jave na mail djinakockar@gmail.com ili na broj telefona 0611953568 (SMS,VIBER,WHATSAPP)

Kako se prijaviti

Kategorije poslova: Ostalo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Beograd. Plata: 100,000 i preko.

1324 ukupno pregleda, 1 danas