20 јула 15:40

Stalan posao Potrebne devojke za rad u kladionici

Mond Club – Objavio MOND CLUBBilo gde

Opis posla

Potrebne mlade devojke za rad u sportskoj kladionici.

Dužnosti:

  • prijem, uplata i isplata tiketa
  • rad na slot mašinama
  • posluživanje gostiju
  • staranje o bezbednosti i očuvanju opreme za rad

Uslovi za kandidate:

  • poznavanje rada na računaru
  • komunikativne osobe, spremne na timski rad
  • poželjno prethodno iskustvo u sličnim poslovima (prodaja, rad na kasi), ali nije neophodno

Poslodavac nudi:

  • obuku
  • rad u dinamičnom i mladom okruženju
  • mogućnost napredovanja
  • početnu zaradu 40.000 din

Kako se prijaviti

Zainteresovani kandidati mogu poslati CV na email ili se javiti putem telefona na brojeve: Mond Club agencija za posredovanje pri zapošljavanju Bulevar despota Stefana 112, Beograd, Srbija Radno vreme od 09-17h +381 11 3282-127 +381 11 3282-138 +381 63 1190555 +381 63 1190567. office4@mondclub.rs USLUGE POSREDOVANJA SU POTPUNO BESPLATNE ZA KANDIDATE!

Kategorije poslova: Ostalo. Tipovi posla: Stalan posao. Plata: 40,000 - 60,000.

325 ukupno pregleda, 1 danas