23 авг 21:10

Honorarni posao Potrebne geronto domacice – negovateljice, medicinske sestre

Pod svojim krovom – Objavio happyoglasBilo gde

Opis posla

Agenciji u Beogradu potrebne:

Geronto domaćice – negovateljice, medicinske sestre

OPIS POSLA:

Redovno održavanje higijene prostora ili održavanje lične higijene korisnika (jutarnja/večernja toaleta); oblačenje i pomoć korisniku da se obuče; prevencija dekubitusa; priprema obroka; hranjenje, pomoć oko zakazivanja pregleda; pravljenje društva u šetnji; pomoć izvan kuće (nabavka namirnica, plaćanje računa), nadgledanje propisane terapije u skladu sa uputstvima lekara, druženje i sl.

USLOVI:

– vredna i pouzdana osoba

– prethodno iskustvo u radu sa starima

– medicinske sestre ili tehničari poželjno, ali nije neophodno

NUDIMO:

  • Puno radnovreme ili povremeno angažovanje (po dogovoru)
  • Redovna primanja u skladu sa ostvarenom satnicom
  • Radno vreme je na par sati dnevno, ili na 24h sa stanovanjem kod korisnika.
  • Rad po smenama (po dogovoru)

Kako se prijaviti

Nataša Dimitrijević Socijalni radnik Beograd, 065/411-511-3   http://podsvojimkrovom.rs/

Kategorije poslova: Zdravstvo i farmacija. Tipovi posla: Honorarni posao. Tagovi poslova: Beograd.

910 ukupno pregleda, 1 danas