29 јан 16:54

Freelance-posao po projektu Potrebne konobarice,zenski krupijei i hostese za rad u Svajcarskoj

EVENTS MANAGEMENT BALKAN – Objavio bensonBilo gde

Opis posla

Odlicni uslovi!
Potrebne devojke do 30 godina za rad u Svajcarskoj. Za devojke sa EU papirima obezbedjena PRIJAVA i zdravstveno.
U ponudi su sledece pozicije:
– sankerice
– krupijei sa ili bez iskustva(diler za poker)
– konobarice
– hostese-domacini u diskotekama(promo stolovi)
Obezbeđeni su fiksna plata + procenat + bonus + bakšiš.
Nedeljna i dnevna isplata!
Razgovori i u Beogradu,zarada od 2000-3000franaka mesecno

Kako se prijaviti

Poruke i prijave slati na broj 065/669-22-17(poziv, SMS, viber, whats app) ili na email: promotionsserbia@gmail.com

Kategorije poslova: Ugostiteljstvo i turizam. Tipovi posla: Freelance-posao po projektu. Tagovi poslova: Švajcarska. Plata: 100,000 i preko.

963 ukupno pregleda, 1 danas