9 сеп 06:23

Stalan posao POTREBNE RADNICE

Eckes-Granini Group – Objavio GraniniBilo gde

Opis posla

Jedna od Najuspesnijih Nemackih Kompanija Eckes-Granini Group.
Bavi se Iskljucivo proizvodnjom i pakovanjem Gustih Sokova.
Potrebne Radnice a mogu i Bracni parovi,
Za rad u Fabrici proizvodnje vocnih sokova u Essen, Germany
Na poslovima Pakovanja,Sortiranja voca, Sortiranje Ambalaza,
Rad na Pokretnoj Traci..
Obezbedjeni svi uslovi za rad, radi se na duzi vremenski period.
Obezbedjen Prevoz, Smestaj, Hrana, Radni Papiri !
Mesta su Ogranicena za Prijem Radnika !
Prijave iskljucivo na kontakt tel : 061 142 3960
Posaljite vas CV na Meil Adresu ( markogranini@yahoo.com )
Polazak Previdjen za 1 Oktobar 2021

POGLEDAJ TE VIDEO NA YOUTUBU ( Proces proizvidnje i rada )

Kako se prijaviti

Priavljivanje putem Kontakt telefona 061 142 3960 Posaljite vas CV na Meil Adresu ( markogranini@yahoo.com )

Kategorije poslova: Ostalo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Nemačka. Plata: 100,000 i preko.

201 ukupno pregleda, 1 danas