28 авг 10:21

Stalan posao Potrebne radnice, odlični uslovi, Beograd

ID Company – Objavio idcompanyrsBilo gde

Opis posla

Firmi za čišćenje sa Vidikovca potrebne su odgovorne radnice za rad na teritoriji grada Beograda, za održavanje higijene u kancelarijskim prostorima, na više lokacija ( nije fiksno mesto ). Samo punoletna lica,

iskustvo nije potrebno jer je obezbeđena obuka ( rad sa našom opremom i sredstvima ), porodični penzioneri I lica koja primaju socijalnu pomoć ne mogu započeti sa radom. Dopunski rad takođe nije moguć.

Nudimo stalan posao, redovna primanja a sama visina mesečne nadoknade zavisi isključivo od radnog vremena i obima posla ( vreme rada na dnevnom nivou je od 4 do 8 radnih časova šest dana u nedelji, prepodne I popodne u zavisnosti od rasporeda, jedan slobodan dan). Mogućnost smeštaja za lica iz unutrašnjosti I okoline Beograda.

Kako se prijaviti

Ukoliko ste pažljivo pročitali naš oglas I ispunjavate uslove, voljni ste da postanete deo našeg kolektiva, stojimo Vam na raspolaganju da nas pozovete i zakažete Vaš termin razgovora za posao na naveden kontakt telefon ili mail svakim radnim danom u intervalu od 09.00 h do 16.00 h. Kontakt telefon: 064/ 0500-709 Viber: 064/ 0500-709 Kontakt mail: belgrade.job.rs@gmail.com

Kategorije poslova: Ostalo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Beograd.

191 ukupno pregleda, 1 danas