18 јуна 18:44

Stalan posao Potrebne radnice za čišćenje

Agency Brilliant – Objavio Posao za Vas BeogradBilo gde

Opis posla

Potrebne su nam radnice za generalna čišćenja stambenih i poslovnih prostora na teritoriji grada Beograda, godine nisu uslov, nudimo stalan posao, redovna primanja 30.000-60.000rsd, bonuse, mogućnost obuke i doobuke koja je sastavni deo posla i koja je plaćena, napredovanja i smeštaja.

Obavezni uslovi da konkurisete za radno mesto su:

1. Da ste vredni, radni i da slušate nadredjene
2. Da dnevno možete da radite osam sati i više ukoliko je potrebno za potrebe firme
3. Da ste pošteni i da niste osudjivani i da protiv Vas nije pokrenut krivični postupak
4. Da će te se pridržavati pravilnika o radu i uputstava za rad

Kako se prijaviti

Ukoliko ispunjavate uslove očekujemo Vaš poziv na kontakt broj telefona ili mail svakim radnim danom od 08.00h do 18.00h: Kontakt broj telefona: 062 458 934 Kontakt mail: posao.beograd.rs@gmail.com

Kategorije poslova: Ostalo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Beograd.

340 ukupno pregleda, 1 danas