8 маја 16:13

Stalan posao POTREBNI ELEKTRIČARI

Nikola Jovanovic PR – Objavio elektricarbeogradBilo gde

Opis posla

POTREBNI ELEKTRIČARI

Zbog povećanog obima posla kompaniji za pružanje svih elektro usluga fizičkim i pravnim licima, potrebni su nam električari sa iskustvom, više izvršilaca koji mogu da iznesu neke od sledećih popravki:

  • Zamena utičnica, zamena svih vrsta prekidača,
  • Servis bojlera
  • Servis protočnih bojlera
  • Popravka šporeta
  • Servis veš mašina
  • Popravka grejnih tela, servis TA peći
  • Popravka elektro instalacija
  • Zamena FID sklopke,
  • Ugradnja automatskih osigurača
  • Montaža plafonjera i lustera
  • Zamena sijaličnog grla…

Uslovi:

  • Minimum jedna godina iskustva na svim elektro uslugama
  • Timski rad
  • Odgovoran, pedantan, pošten i kulturan prema klijentima
  • Poželjno sopstveno vozilo za rad ali ne i presudno

Nudimo vam:

  • Prijatnu radnu atmosferu
  • Stimulativnu zaradu
  • Mogućnost napredovanja

Kako se prijaviti

Možete se prijaviti preko email adrese office@elektricarbeograd.co ili preko mobilnog telefona 066/4-555-44

Kategorije poslova: Ostalo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Beograd.

703 ukupno pregleda, 1 danas