2 авг 06:05

Freelance-posao po projektu Potrebni fizički radnici na poslovima krčenja rastinja i održavanja zelenih površina – 0695566524

Vita Verde DOO – Objavio Vita VerdeBilo gde

Opis posla

Nudimo:

  • Ugovor
  • Zagarantovano dobra i redovna zarada plus stimulativni bonusi
  • Dinamično i pozitivno radno okruženje i tim koji je tu da podrži
  • Mogućnost putovanja na različite lokacije u Srbiji uz pokrivene troškove

Uslovi:

  • Iskustvo u radu sa trimerom i motornom testerom
  • Poželjan sertifikat za upravljanje motornom testerom
  • Poželjna vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač

Kako se prijaviti

Nije potreban CV. Za sve informacije i prijave pozvati na 0695566524. Rok za prijave: što pre do popunjenja pozicija.

Kategorije poslova: Arhitektura i građevinarstvo. Tipovi posla: Freelance-posao po projektu.

495 ukupno pregleda, 1 danas