17 јуна 22:55

Stalan posao POTREBNI GRADJEVINSKI MAJSTORI I RADNICI

Züblin – Strabag – Objavio gradjevinariBilo gde

Opis posla

Nemackoj kompaniji : Züblin – Strabag ( Stuttgart )
Radi se u Nemackoj – Stuttgart .
Potrebni Gradjevisnki Majstori – Zidari, Tesari, Moleri, Armiraci,Varioci CO2 i Elektro. Za Visoko i Nisku Gradnju.
Fizicki Radnici sa i bez iskustva.
Obezbedjeni Svi uslovi za rad, Smestaj , Hrana ,i pomoc oko dobijajna radih viza !
Polazak je predvidjen za 10 Jul 2023. Iz Beograda , prevoz je obezbedjen
Mesta su ogranicena, prijavite se na vreme !
Kontakt tel za prijave : 061 283 07 49 .
CV: inostranstvogradjevinari@gmail.com
Video Prezentacija na Youtubu Link :

Kako se prijaviti

Prijave iskljucivo putem kontakt tel :061 283 07 49 CV: inostranstvogradjevinari@gmail.com

Kategorije poslova: Ostalo. Tipovi posla: Stalan posao. Plata: 100,000 i preko.

60 ukupno pregleda, 1 danas