4 феб 17:56

Stalan posao POTREBNI GRADJEVINSKI RADNICI

Züblin Spezialtiefbau GmbH – Objavio SpezialtiefbauBilo gde

Opis posla

Nemackoj Kompaniji Züblin,
Potrebni Gradjevinski Majstori i Radnici
Tesari,Zidari, Keramicari,Varioci CO2 Elektro ,Vodoinstalateri, Fizicki Radnici .
Radi se u Stuttgartu.
Sa pocetkom rada od Marta Meseca.
Za Majstore Obavezno iskustvo !
Obezbedjeni Uslovi za rad, Kolektivni Smestaj ,Placena Hrana,Pomoc pri dobijanju Radnih Papira,
Svi zaposleni su Prijavljeni,
Na boravak od Godinu dana, sa pravom produzetka.
Cena rada 16 € po satu neto za samostalne majstore. Mesecno 3200€ Neto
Za Pomocne radnike 10€ po satu.Mesecno 2000€ Neto
50 radnih sati nedeljno.
Radni Dani (Pon – Petak) 06-16 h
Prijave na Kontakt Tel : 061 605 0849
CV:dejanzublin@gmail.com
Dejan Miletic.
Züblin Spezialtiefbau GmbH
Albstadtweg 1
70567 Stuttgart
Web:
Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=Zp4PJN1KMEI

Kako se prijaviti

Aplicirati iskljucivo putem kontakt telefona : 061 605 0849 CV : dejanzublin@gmail.com

Kategorije poslova: Inostranstvo. Tipovi posla: Stalan posao. Plata: 100,000 i preko.

23 ukupno pregleda, 1 danas