1 апр 15:30

Stalan posao POTREBNI KONOBARI i KONOBARICE za rad u hotelima i restoranima na MALTI

S&S HR Recrutier’s – Objavio SandS HRSan Pawl il-Baħar, Malta

Opis posla

POTREBNI KONOBARI i KONOBARICE
za rad u hotelima i restoranima na
MALTI

Radna i boravišna dozvola obezbedjeni, penziono i socijalno, ugovor o radu.
BROJ MESTA OGRANIČEN !!! ROK ZA PRIJAVU DO 15.04.2017.

USLOVI: Kandidati

  • moraju da poznaju kompletan proces rada u struci,
  • prilože Preporuku na engleskom jeziku na minimum 3god. iskustva i
  • poseduju osnovno poznavanje engleskog jezika.

O NAMA:

S&S HR Recruiter’s (u saradnji sa HR Agencijama i kompanijama na Malti) je grupacija za posredovanje pri zapošljavanju na Malti

S&S HR Recruiter’s pruža mogućnost kandidatima da pronađu posao koji odgovara njihovim sposobnostima i kvalifikacijama . S&S HR Recruiter’s, primenjuje koncept da putem HR Agencija ustupa radnika na rad kod klijenta pri čemu se sa radnikom potpisuje Ugovor o radu, a sa klijentom Ugovor o saradnji.

Agenti S&S HR Recruiter’s su definisali proceduru selekcije tako da svi kandidati, koji odgovaraju uslovima otvorene radne pozicije, budu pozvani ili se putem digitalnih veza kontaktiraju u vezi intervjua. Kandidati koji zadovolje sve kriterijume selekcije će dobiti ponudu za posao ili ostati u bazi kandidata i biti kontaktirani kada se otvori ista ili slična radna pozicija.

Za više informacija pozovite na Viber br. +38163652628

KONTAKT:
Viber : +38163652628
e-mail: jobsinmalta.srb@gmail.com
( radnim danima od 09:30 do 17:30)

Kako se prijaviti

NAČIN APLICIRANjA ZA RADNU POZICIJU Ako ste zainteresovani za zasnivanje radnog odnosa u okviru neke od Agencija ili kompanija koje zastupamo na Malti potrebno je da nam, na imejl - jobsinmalta.srb@gmail.com , dostavite kompletne reference (CV na engleskom jeziku u Europass formatu i Propratno Pismo) sa naznakom za Poziciju za koju aplicirate, nakon toga, ako uđete u krug kandidata, o čemu će te biti pravovremeno obavešteni, dobićete sve potrebne informacije i instrukcije ili će Vaši podaci ostati u bazi kandidata i Vi će te biti kontaktirani kada se otvori ista ili slična radna pozicija.

Sa poštovanjem  S&S HR Recruiter's

Kategorije poslova: Inostranstvo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Malta. Plata: 80,000 - 100,000.

2937 ukupno pregleda, 1 danas