Tražite posao? Dobro došli, na pravom ste mestu!
29 апр 17:51

Freelance-posao po projektu POTREBNI MUSKI I ZENSKI RADNICI

Veltins Brewery – Objavio petarposlovi011Bilo gde

NAPOMENA: Ovaj posao je istekao i možda više nije aktuelan!

Opis posla

Nemackoj Pivari Veltins Brewery
Sa sedistem u Meschede-Grevenstein,Germany
Potrebni Musko Zenski Radnici na poslovima Pakovanja i Sortiranja Ambalaza.
Obezbedjeni su svi uslovi kao i radna dokumentacija.
Rad je na duzi vremenski period.
Predvidjen polazak Polovinom Juna meseca.
Obavezana Potvrda o Vakcinaciji !
CV mozete poslati na meil petarjaksicposlovodja@gmail.com
Mesta su Ogranicena!
Prijave i Informacije na kontakt tel za Srbiju > 061 23 52 666.

www.veltins.com
Youtube present : www.youtube.com/watch?v=jO2920VQh7o

Kako se prijaviti

Kontakt Putem Tel 061 23 52 666 Mail CV    petarjaksicposlovodja@gmail.com

Kategorije poslova: Inostranstvo. Tipovi posla: Freelance-posao po projektu. Tagovi poslova: Nemačka. Plata: 80,000 - 100,000.

526 ukupno pregleda, 1 danas